​Personale

Administartion:

Erik Nielsen – forstander

Erik@dgm.nu

Lene Larsen – socialrådgiver

Lene@dgm.nu

Steen Liestmann – administrator

Steen@dgm.nu

Mariane – Kontorpersonale

Mariane@dgm.nu

Ø11:

Kirsten Vorup – Team leder Ø11

Kirsten@dgm.nu

Jeppe Grumsen - pædagogisk personale

Jeppe@dgm.nu

Michelle Gaardsholt - pædagogisk personale

Michelle@dgm.nu

​Inger Barslund Madsen - pædagogisk personale

Inger@dgm.nu

Hans Jørgen Korsholm – pædagogisk personale

Hjk@dgm.nu

O15:

Stine Engel – Team leder O15

Stine@dgm.nu

Ann Vivelsted – pædagogisk personale

Ann@dgm.nu

Helle Gundersen – pædagogisk personale

Helleg@dgm.nu

Morten Groth - pædagogisk personale

Morteng@dgm.nu

Bianca Uldahl Lorenzen - pædagogisk personale

Bianca@dgm.nu

Værkstedsmedarbejdere:

John Bjerrum – værkstedsmedarbejder - team leder

John@dgm.nu

Henrik Moesgaard Christensen - værkstedsmedarbejder

Henrik@dgm.nu

Kim Lauridsen – værkstedsmedarbejder

Kim@dgm.nu

Katrine Damgaard Kruse – værkstedsmedarbejder

Katrine@dgm.nu

Nat-team:

Anja Jakobsen 

Anja@dgm.nu

Kangwa Kapansa Tærsker

Kangwa@dgm.nu

Studerende:​

Lasse Fyhn Brink

Lasse@dgm.nu

Jan Holt Johannessen

Jan@dgm.nu

Vikar-team:

Steffen Jørgensen

Steffen@dgm.nu

Sarah Lee Mortensen

Sarah@dgm.nu

Patricia Winther Vork

Patricia@dgm.nu

Michael McDougall Christensen

Michael@dgm.nu

Lone Christensen

Lone@dgm.nu

Line Klitaa Gregersen

Line@dgm.nu

Jeanette Hellwig Nielsen

Jeanette@dgm.nu

​Nebel Sø:

​Gitte Moelsby - kontorassistent Nebel Sø

Gitte@dgm.nu

Henning Jeppesen

Henning@dgm.nu

Mads Egholm Tuborg Christensen

Mads@dgm.nu

​​På barsel:​

Stine Bjarnø Sinning - Bacehelor i Ernæring og Sundhed - værkstedsmedarbejder

Stinebs@dmg.nu

​​